Lazer Uygulamaları
Lazer Uygulamaları

Lazer ile Dövme Silme:

Dövme silme işlemlerinde,son yıllarda en çok uygulanan lazer işlemi uygulanmaktadır.Yaklaşık 5 cm olan bir dövmenin,silme işlemi;15-30 dk. Kadar sürer,1-4 seans süresinde ise %80-90 başarı kazanılır.2 hafta kadar güneşten korumalı,solaryuma girilmemelidir.12 yaş üstü herkese uygulanabilir.Kişi hemen normal yaşantısına ve işine geri dönebilir.

Lazer ile Cildin Gençleştirilmesi:

Yüzdeki çok derin olmayan kırışıklıkların ve akne skarlarının giderilmesi amacıyla,Lazer enerjisinin kullanılması anlamına gelir.Mekanik ve kimyasal soyma yönteminde olduğu gibi,derinin kalitesini kaybetmiş tabakaları uzaklaştırır.Taze ve yeni cildin yerine gelmesi sağlanır.

Lazer ile Cildin Gençleştirilmesi:

Özellikle,yüz bölgesinde ve bacaklarda görülen yerlerde ortaya çıkabilen,çok ince damar genişlemelerinin,Lazer enerjisi ile ameliyatsız giderilme işlemidir.Bu işlem cilt bütünlüğü bozulmadan yapılır.

Lazer ile Cilt Lekelerinin Giderilmesi:

Yüzdeki yaşlılık lekeleri ve diğer renkli lezyonların Lazer enerjisi kullanılarak giderilmesi işlemidir.Sağlam deriye zarar verilmeden yapılır.

Lazer ile Epilasyon:

Lazer enerjisi ile kıl köklerinin tahrip edilmesi sonucu,istenmeyen tüylerin uzaklaştırılması işlemidir.Kişiye ve yapılacak bölgeye göre seans süresi değişmektedir.Kişi seanslar sonrasında, işine ve normal yaşantısına hemen geri dönebilir.12 yaş üstü herkese uygulanabilir.