Göğüs Estetiği
Göğüs Küçültme Estetiği
Image 08

Göğüs küçültme estetiği; sırt, boyunda kas gerilmeleri, baş ağrısı, omuz ağrısı, pozisyonel değişiklikler,

Devamı >>>
Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi)
Image 08

Hormonal bozukluklar yada bazı ilaçların etkisiyle ortaya çıkan bir durumdur.

Devamı >>>
Meme Büyütme Ameliyatı
Image 08

Memeler kadının beden görünümde fiziği tamamlayan yapılardır. Omuz genişliği, göğüs çevresi, bel ve kalça çevresi ölçümlerinde meme hacmi önemli bir yer tutar . Bu ölçümler içinde meme hacmi küçük olduğu zaman vücut kontur görünümü eksik kalır . Memeler, yapısal olarak değişik nedenlerle küçük olabilir .Biri diğerinden daha küçük, asimetrik olabilir.

Devamı >>>
Meme Protezi
Image 08

Göğüs büyütme ameliyatı öncesi hastanın beklentisi çok iyi saptanmalı.Bunun yanında olabilecek farklı büyüklükler ve sebepleri incelenmelidir. Örneğin küçük yaşlardan beri çok küçük göğüslerin çok fazla büyütülmesi tek bir ameliyatta mümkün olmayabilir.

Devamı >>>
Meme Dikleştirme
Image 08

Meme ultrasonu yada mamografi çektirin, aspirin ve kan sulandırıcılar almayın, sigara içmeyin (10-15 gün özellikle) anestezi doktorunuzla görüşüp ön incelemelerinizi yaptırtın.

Devamı >>>
Meme Toparlama
Image 08

Her ne kadar büyük memeler çağlar boyunca dişiliğin işareti ve kadının besleme yetisinin sembolü olarak kabul edilmiş olsada; zamanın estetik standartlarından büyük olan memeler kadında hem kozmetik, hem psikolojik, hem de işlevsel bir takım sorunlara yol açmış ve kadınlar bu memeleri küçültme arayışına girmişlerdir.

Devamı >>>