Saç Ekimi
Saç Ekimi ve Saç Sıklığı
Image 08

Saç ekimi içerisinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise saç sıklığı olmaktadır. Öyle ki; saç ekimi aşamasında saçların sıklığı tamamen operasyonu gerçekleştiren hekime ve ekibe bağlı olmaktadır ve önemli olan saçların aşırı derecede sık olması değildir. Bu durum kişiye ve estetik açıdan oluşacak görüntüye bağlı bir durumdur.

Devamı >>>
Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) Yöntemi
Image 08

Dünyada ve türkiyede uygulanan son saç ekimi tekniği olan Follicular Unit Extraction yani FUE, hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar üreten bir saç ekimi girişimidir. FUE ile tüm saç ekimi girişimlerinde olduğu gibi saçlı bölgeden alınan canlı saç köklerinin tek tek başın saçsız bölgesine transferinin gerçekleştirilmesi işlemidir.

Devamı >>>
Foliküler Ünite Transplantasyonu - FUT Saç Ekimi
Image 08

Tüm dünyada en ileri ve en büyük gelişme gösteren saç nakli yöntemi olan Foliküler Saç Nakli minimikro grefltlemeyle yapılan saç nakillerini büyük bir özenle onlarca yıl geride bırakmayı başarmıştır.

Devamı >>>
Saç Ekimi Nedir ?
Image 08

Diğer adıyla saç nakli sağlıklı ve güçlü saç köklerinin verici bölgeden genellikle başın arkasından alınarak incelmiş ya da tamamen açılmış bölgeye taşınması işlemidir.

Devamı >>>